NAŠE SLUŽBY

Profesionální služby se zkušeností

LÍČENÍ

Čeká Vás významná událost nebo si jen tak chcete zpestřit den? Rády Vám pomůžeme vymyslet styl líčení a účesu, ve kterém se budete cítit dobře a zároveň Vám bude slušet.

Nabízíme všechny typy líčení: denní a večerní, svatební make-up, plesové a sexy výrazné, líčení zralé pleti, foto make-up a men make-up.

Denní líčení

Večerní líčení

Plesové líčení

Svatební líčení

Líčení zralé pleti

Foto make-up

Man make-up

Kurzy líčení pro ženy i muže

Kurzy líčení

Chcete proniknout do tajemství umění rychlého krásnění, vybrat správný odstín make-upu, umět si rychle nalíčit oči či vybrat rtěnku? Pokud ano, je tu pro vás komplexní kurz líčení, kde zjistíte, co Vám opravdu sluší a jak zdokonalit svůj každodenní vzhled rychle a jednoduše. Vítáni jsou všichni, ženy i muži bez ohledu na předchozí zkušenosti a obsah kosmetické taštičky. Každé klientce i klientovi se bude věnováno individuálně dle jejich potřeb.

Kosmetické poradenství

Dnes je již jasné, že je péče o tělo a pleť nedílnou součásti zdravého životního stylu. Chcete pečovat, ale nevíte jak? Co je správně a co jen reklama? Jak si v nepřeberném množství vybrat? Chcete se dozvědět, jaký máte typ pleti? Máte potíže, které se Vám nedaří dlouhodobě řešit? Stále dokola nakupujete přípravky s nulovým výsledkem? Navštivte kosmetické poradenství, kde je používána prémiová kosmetika Mary Kay bez podmínek a zdarma. Více

Hairstyling

Jako doplněk ke službám vizážistiky nabízíme také kompletní hairstyling. V situacích, kdy potřebujete vypadat skvěle, nabízíme vše na jednom místě. Podržíme vás a postaráme se, abyste se cítili opravdu ve své kůži, ať už naše služby využijete během své svatby, na ples, večírek nebo úplně jinou příležitost.

Čím se řídíme při práci

Nesoudíme a dbáme na lidský přístup

Jsme trpělivé a otevřené každému přání. Dbáme na lidskost; našim cílem je, abyste se s námi cítili příjemně. Vítáni jsou ženy i muži, mladší i starší, bez ohledu na zkušenosti a obsah kosmetické taštičky. Ke každému přistupujeme individuálně a s respektem.

Kvalita a profesionalita

Samozřejmostí je naše odborné vzdělání v oboru, které je stále doplňováno dalšími profesními kurzy. Zároveň Vám můžeme nabídnout letité lektorské zkušenosti. Petra Zemanová je navíc členkou prestižní Asociace vizážistů a stylistů ČR.

Sídlíme na krásné a dobře dostupné adrese, nedaleko náměstí I.P.Pavlova a lze u nás platit kartou.

Pracujeme s kvalitní a bezpečnou kosmetikou

Víme, jaké to je, když trpíte problémy s akné, suchou pokožkou, alergiemi nebo dalšími problémy, které mají (mimo jiné) kosmetické dopady. Proto používáme, a našim klientům nabízíme, špičkové kosmetické produkty, které zdravotně nezatíží Vaši pokožku a pomohou Vám vypadat dokonale i s případně problematickou pletí. Veškerá naše kosmetika je dermatologicky a klinicky testována na dráždivost pokožky a alergie, nikoli však na zvířatech, neucpává póry, je prostá syntetických barviv, parfemace i olejů a je vhodná i pro citlivou pleť. Samozřejmostí je i BIO řada.

Umíme Vám zvednout sebevědomí

Ať už se od nás necháte nalíčit na jeden výjimečný den nebo budete chtít pomoci s každodenním make-upem či denní péčí, pomůžeme Vám cítit se krásně, ať jste právě kdekoli.