Nevíte si rady, poradíme

Kontaktujte nás

Petra Zemanová

IČO: 4317904

Telefon

+420 603 424 894

E-mail

petra@radyprokrasu.cz

Studia Rady pro krásu

Praha

Ječná 243/39a, Praha 2,
Nové Město - I.P.Pavlova

Liberec

Ruprechtická 732/8,
460 01 Liberec - Staré Město

Kde nás najdete

Studio Rady pro krásu Petry Zemanové nabízí rozsáhlé služby vizážistiky, kosmetického poradenství, hairstylingu i odborného prodeje kosmetiky nejen v Praze, ale také v Liberci a dalších koutech ČR, kam pravidelně jezdíme za svými stálými zákaznicemi. I vy si můžete vybrat, kde líčení nebo kurz realizujeme - rády uděláme maximum pro to, abychom se přizpůsobily vašim potřebám.

Pokud se rozhodnete zastavit se za námi v Praze, najdete nás přímo v centru města - v Ječné ulici kousek od náměstí I. P. Pavlova. Parkování bývá na Novém Městě obtížnější (parkování možné v ulici Kateřinská), a tak doporučujeme využít při cestě k nám městskou hromadnou dopravu, která je tu skvěle dostupná. Nejbližší výstup z metra (I. P. Pavlova, linka C) je od nás vzdálený 3 minuty pěšky a hned u metra najdete také tramvajovou zastávku, kam vás dovezou linky č. 4, 6, 10, 16, 22 a 23.

Velmi rádi Vás uvidíme i v naší pobočce v Liberci. Ačkoli tu sídlíme velmi blízko centra města (Staré Město), jde spíše o rezidenční čtvrť, kde bývá parkování během dne snazší. V případě potřeby můžete využít i nedaleké placené parkoviště na Frýdlantské, které se nachází přibližně 300 m od nás. A velmi dobrá je i dostupnost městskou hromadnou dopravou: např. na nedaleké zastávce Sokolovská vám zastaví autobusové linky č. 24, 26, 28, 32 nebo 55. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s vámi!